Praca

Zatrudnimy asystentkę/higienistkę stomatologiczną

Zakres obowiązków:

  • asystowanie lekarzowi dentyście przy zabiegach z zakresu chirurgii, implantologii, endodoncji, stomatologii zachowawczej, protetyki,
  • przygotowanie narzędzi i sterylizacja,
  • przygotowanie i sprzątanie stanowiska pracy.

Oferujemy:

  • pełną ochronę w czasie pandemii COVID-19,
  • umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym,
  • pracę w zespole z lekarzem na "4 lub 6 rąk",
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • miejsce pracy dbające o najwyższe standardy pracy i świadczonych usług,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kompetencji oraz umiejętności,
  • zmianowy i elastyczny czas pracy,
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole młodych i ambitnych ludzi.

Oczekujemy:

  • samodzielności, umiejętności organizacji pracy, rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się,
  • optymizmu i uśmiechu ????
  • wysokiej kultury osobistej, punktualności, zaangażowania w proces leczniczy,
  • dostosowania się do pracy na naszych standardach wewnętrznych.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kadydatami.